assets/img/forum/web_tanitim.png
Youtube İzlenme Satın Al

1

36911 Ay önce, 07:21:11
#519
1/2

Site Adı: Sosyal Adres | Sosyal Medya Hizmetleri

Açıldığı Tarih: 24-11-2017

Site Konusu: Sosyal Adres Türkiye‘nin en eski sosyal medya servis sağlayıcı ve üreticisi ile sizlerde en uygun fiyatlar ile sosyal medya hizmetleri satın alın.


Youtube kanalınızın gelirlerini aktif hale getirmek istiyorsanız yani Google Adsense servisi üzerinden para kazanmak istiyorsanız bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Bu şartların başında ise videolarınızın toplamda 4000 saat izlenme sayısına ulaşması gerekmektedir. Videolarınız yeteri kadar izlenmiyorsa web sitemiz olan Sosyal Adres üzerinden izlenme satın al hizmetini sipariş vererek videolarınızın izlenme süresini arttırabilir ve kanalınızın gelirini aktif hale getirebilirsiniz.


Gelirlerinizi aktif hale getirmek için 1 saatlik video yüklemeniz ve kanalın daha önce telif yememiş olması gerekmektedir. Bu şartları sağlıyorsanız web sitemiz üzerinden 1000, 2000, 3000 ve 4000 saat olan paketlerimizden sipariş verebilirsiniz. İzleme satın alarak kanalınızdaki videoların izlenme sayısını arttırabileceğiniz gibi kanalınızın daha fazla kitleler tarafından da takip edilmesini sağlayabilirsiniz.Parola sıfırla