assets/img/forum/web_tanitim.png
WEBYAYIM - Alan Adı - Hosting ve Barındırma Çözümleri - webyayim.net.tr

1

327Geçen sene, Ekim'in 24 'ünde
#365
1/2

Web Site İsmi : Webyayim.net.tr


Site Başlığı : WEBYAYIM - Alan Adı - Hosting ve Barındırma Çözümleri - webyayim.net.tr


Firma Kuruluş Senesi : 2003


Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2016


Site Tanıtımı : 2003 senesinden bu yana, gerek bireysel, gerekse de kurumsal internet hizmetleri sunan firma, son olarak webyayim.net.tr adı altında faaliyet vermeye başlamıştır. Müşterilerine; domain, hosting, vds, kiralık sunucu, cloud sunucu ve bunun gibi pek çok hizmeti bir arada sunan WEBYAYIM, sektöründe önemli bir yere sahiptir.


Siz de avantajlı fiyatlarla son teknoloji sanal sunucular kiralamak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden webyayim.net.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. SSD teknolojilerinin kullanıldığı sanal sunucular ile yüksek hız deneyimi yaşayabileceksiniz.


Gerek yüksek uptime oranı ile, gerek hızlı ve kaliteli destek hizmeti ile büyük beğeni toplayan webyayim.net.tr adresi, sunucu barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına doğru bir adrestir. Güvenilir bir datacenter arıyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin buradan hizmet alınız.


Sizlere firmanın çok cazip bir kampanyasından da söz etmek istiyorum. Kampanyanın adı: Kirala Senin Olsun şeklindedir. Bu kampanya sayesinde, fiziksel sunuculara, 12 aylık kiralama hizmeti sonunda sahip olabilirsiniz. Arzu edenler, daha cazip fiyatlı fakat 16 ve 18 ay taksit seçenekleriyle de aynı sunucuları alabilir.


Cloud sunucu hizmeti almayı arzu edenler, yine bu firmaya başvuruda bulunabilir. Oyun sunucusu kiralama, yedekleme, kabin kiralama ve daha pek çok hizmet burada müşterilere sunulmuştur.


Korumalı sunucu alarak, güvenliğinizi üst seviyeye çıkarmak adına da WEBYAYIM'a ulaşabilirsiniz.


Etiketler : Hosting, sunucu, alan adı, datacenter, domain, sanal sunucu, dedicated sunucu, kiralık sunucu, vds, sunucu barındırma, cloud sunucu, korumalı sunucu


Adres: Seçkin Sokak 2-4 A Z-Ofis No: 78 Kağıthane - İstanbul


Telefon numarası : + 90 212 706 88 10


Parola sıfırla