assets/img/forum/web_tanitim.png
Webmaster Forumu

1

1899 Ay önce, 20:35:56
#578
1/2

Site Adı: Webmaster forumu

Açıldığı Tarih: 2021

Site Konusu: Webmasterlar için site geliştirme platformudur.

Sitenin Altyapısı/Kategorisi: Forum - Flarum


Flarum alt yapısına sahip web sitemiz Webmaster Forumu kategorisinde ücretsiz şekilde hizmet vermek için kurulmuştur. Web sitemizde webmaster yani web işlerinde uzmanlaşmış veya uzmanlaşmak isteyen kişilerin yararlanabileceği birçok kaliteli içerik bulunmaktadır. Yaşanan pandemi sebebiyle ülkemizde sokağa çıkma yasağı başta olmak üzere birçok önlem alınmıştır. İşletmeler bu süreçte kazanç elde edemediği içinde personellerini çıkartmak zorunda kalmıştır. Bu süreçten ise internet sektörü çok fazla yara almamıştır çünkü internet sektöründeki gelir kaynaklarının başında Google arama motoru gelmektedir. Google'ın reklam servisi olan Adsense ve Adwords araçları bu süreçte ödemeleri her zaman olduğu gibi aksatmadan web sitesi sahiplerine ödemişlerdir. 


Hosting web sitelerinin temelini oluşturan web sitelerinin dosyalarının barındığı sanal sunuculardır. Script adı verilen dosyalar hostinge aktarıldıktan sonra scriptin kurulumu gerçekleştiğinde web sitesi ilgili alan adında aktif olarak faaliyet göstermektedir. Diğer yandan, hosting seçimi çok önemlidir çünkü hostinglerin fiyatları kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Hosting'ler Windows ve Linux olmak üzere ikiye ayrılırken, Wordpress Hosting, SEO Hosting ve E-ticaret Hosting gibi farklı kavramlarda son yıllarda ortaya çıkmıştır. Web sitesi sahiplerinin ilgili kavramlara hakim olması ve sitesinin hostingini bu kavramlara göre seçmesi çok önemlidir. 


İnternetten Para Kazanma yöntemlerini de web sitemizde ilgili kategoriden bulabilirsiniz. Web sitesi reklamları, link kısaltma servisleri, görev siteleri ve birçok farklı para kazanma yöntemlerini kullanarak yaşanan pandemide kazanç elde edebilirsiniz.

Son Düzenleyen kalavun54; 9 ay önce.

Parola sıfırla