assets/img/forum/web_tanitim.png
Ücretsiz İnstagram Takipçisi

1

6632 Sene önce
#176
1/2

Free Instagram Followers - Ücretsiz İnstagram Takipçisi


Instagram, Mike Krieger ve Kevin Sytrom ikilisinden 2010 yılında ilk olarak iPhone için geliştirilmiştir. Instagram, kaliteli içerikleri ve sosyal medya tarafının güçlü olması sayesinde çok kısa sürede bütün dünyada popüler olmuştu. Popülaritesi o kadar arttı ki günde ortalama 85 milyon fotoğraf Instagram üzerinden paylaşıyor. Bu sayılar gün geçtikçe artmaya da devam ediyor.


Ücretsiz Instagram Takipçisi Kasma

Peki, daha çok insana ücretsiz şekilde nasıl ulaşabilirsiniz? Bunu ücretli bir şekilde yapan birçok takipçi satın alma sitesi var. Fakat bunlar bot hesaplar oluyor. Bunları önermiyoruz. Gelin ücretsiz bir şekilde normal yoldan nasıl takipçi sayımızı arttırabiliriz.


1) Düzenli Paylaşım Yapın

Siz de takipçi sayısını arttırmak isteyenlerdenseniz en önemli şey Instagram üzerinden sürekli aktif kalabilmek. Bunu da düzenli paylaşım yaparak sağlayabilirsiniz. Güncelliğinizi kaybetmeyin.


2) Hastag Kullanın

Güncel olarak Instagram size ortalama 30 adet hastag kullanma hakkı veriyor. Hastag kullanımı sizi daha fazla kategoriye sokar yani bu da daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmanızı sağlar. Bol bol hastag kullanın fakat bu kullanacağınız hastaglerin paylaşımınızla alakalı olmasına dikkat edin.


3) Bolca Etkileşime Girin

İlgi alanınıza girin sayfalara, kullanıcılara bolca yorum yapın. Beğenin, hikayenizde paylaşın. Daha çok insanla etkileşime girin. Instagram üzerinde ne kadar çok etkileşim o kadar çok insana ulaşmak demek. İnsanların ilgisini çekebilir, takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu yol free instagram followers kasmanın önemli yollarındadır.


Parola sıfırla