assets/img/forum/web_tanitim.png
Toptan Lokma Siparişi Bizden Alınır

1

11412 Ay önce, 15:47:56
#443
1/2


Tüm Hayır severlere en iyi hizmeti vermek için lokmasokakta.com olarak toptan lokma siparişlerinizi online olarak alıyor, dilediğiniz yer ve saatte hizmetinize sunuyoruz.


Özel araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız, profesyonel ekibimiz ile hijyenik ortamda üretilen lokmalarımızı siz hayır severler için sunuyoruz.


Araçlarımız ile istediğiniz her noktaya profesyonel ekibimiz ile gelerek hizmet vermekteyiz. [b][url=http://www.lokmasokakta.com/]Toptan Lokma Sipariş[/url][/b]leriniz için Lokmalarımız tabak, çatal ve benzeri diğer ek hizmetler ile birlikte siz hayır severler adına dağıtılmaktadır. Lokmalarımız son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde taze ve sıcak şekilde servise hazır olarak getirilip, profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından servis edilir.


Özel Günlerde Lokma Dağıtımı, Cenazelerde Lokma Dağıtımı veya Hayır için Lokma Dağıtımı yapmak istediğiniz zaman http://www.lokmasokakta.com/ ile irtibata geçebilir [b][url=http://www.lokmasokakta.com/]Toptan Lokma Siparişi[/url][/b] verebilirsiniz.


TELEFON: +90 553 726 56 82

TELEFON: +90 539 777 57 52

E-POSTA: siparis@lokmasokakta.com

ADRES: Rami Yeni Mah. Reşadiye Cad. No:62/-B Rami - Eyüp / İstanbul


Parola sıfırla