assets/img/forum/web_tanitim.png
Sosyal Medya Hizmetleri

1

24011 Ay önce, 15:11:39
#608
1/2

Site Adı: Sosyal Medya Hizmetleri

Site Konusu: Birbirinden güzel sosyal medya ve google hizmetleri ile karşınızdayız verdiğimiz bazı hizmetler; google haritalar pin kodu ve yorum, organik hit ve diğer hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Site Alt Yapısı: Kurumsal / SMM Panel

İşletmelerin kurumsal görünmesi için kaliteli bir web sitesi oldukça önemlidir. Diğer yandan, rekabetinde artmasıyla birlikte bu tek başına yeterli bir çalışma değildir. İşletmelerin aynı zamanda Google arama motoru üzerindeki görünürlüğünü de arttırması gerekmektedir. Bu çalışmaların tamamına ise SEO yani arama motoru optimizasyonu adı verilmektedir. Bu çalışmaların içerisinde Google Haritalar çalışması da önemli bir yere sahiptir. Yerel işletmelerin haritalar servisinde üst sıralara çıkabilmesi için yorum hizmeti satın alması gerekmektedir. Takipcialhizli olarak bu hizmetin yanı sıra yine Google'a yönelik Adwords Cloaker hizmetimizde bulunmaktadır.

Sosyal medya platformlarına yönelik ise Tiktok takipçi satın al hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde son dönemlerin popüler sosyal medya platformlarından olan TikTok'daki görünürlüğünüzü ve kurumsallığınızı arttırabilirsiniz. Bot ve Gerçek olmak üzere 2 farklı hizmet türümüz bulunmaktadır. 100 bot takipçi fiyatı 5 TL iken, 100 gerçek takipçi fiyatı ise sadece 10 TL'dir. Web sitemiz üzerinden sipariş verebilir, siparişinizin takibini de yine web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

 

 


Parola sıfırla