assets/img/forum/web_tanitim.png
Sivilce ve Egzamaya iyi Gelen Sabunlar

1

5972 Sene önce
#196
1/2

Sentetik maddelerin gıdalarımıza kadar girdiği son günlerde artan hastalıklar ve git gide daha fazla bozulan sağlık durumlarımız sebebi ile insanlarda doğala yöneliş eğilimi görülüyor. Yediğimiz ve soluduğumuz bize zarar verdiği kadar gözenekleri olan derimiz de sentetik olmayan temizleyiciler ve bakım ürünlerinden zarar görüyorlar. Bu noktada [URL="https://www.naturasabun.com/"]doğal sabun[/URL]un önemi ortaya çıkıyor. Ürettiğimiz %100 doğal sabunların içerdiği değerli yağlar sayesinde cildiniz besleniyor ve arınıyor. 


Bu noktada Natura Sabun olarak spesifik sorunlara çözüm üreten ürünlerimiz de mevcut. 


Biliyorsunuz ki sivilceli bir cildin birkaç sebebi var, çabuk yağlanan bir cilt, kullanılan sentetik cilt bakım maddeleri ve temizleyiciler ve kötü hijyen koşulları. Sivilceli ve sürekli yağlanan bir ciltten şikayetçi iseniz içeriğindeki sebum düzenleyici yağlar ve doğal yapısı sayesinde [URL="https://www.naturasabun.com/dogal-sivilce-sabunlari/"]sivilceye iyi gelen sabunlar[/URL]ımız sayesinde sivilce sorununuzu çözeceksiniz. Sivilceye iyi gelen sabunlarımızı başlıca, kükürt sabunu, biberiye&çay ağacı yağı sabunu ve portakal&zencefil sabunu olarak belirtebiliriz.


Çok fazla kişinin muzdarip olduğu ve sosyal olarak ta çevremize hiç hoş gözükmeyen Seboreik Dermatit yani egzama sorunu da aslında sentetik cilt temizleyiciler ve bakım maddeleri yüzünden bozulan cilt florasının bir imdat çağrısıdır. Bu sebep günümüzde ne yazık ki fazla bilinmez. Ürettiğimiz %100 doğal egzama sabunları sayesinde egzama sorununuzu büyük ölçüde çözebileceğimize inanıyoruz. Egzamaya iyi gelen sabunlar kategorisindeki ürünlerimiz özenle seçilmiş olup sizlere sunulmadan önce gerçekten bu sorundan muzdarip gönüllülerimiz tarafından denenmiş ve kanıtlanmıştır. [URL="https://www.naturasabun.com/egzama-nedir-egzama-icin-en-iyi-dogal-sabunlar-hangileridir/"]Egzama sabunu[/URL] olarak başlıca kükürt sabunu ve biberiye&çay ağacı yağı sabununumuzu öneriyoruz.


Parola sıfırla