assets/img/forum/web_tanitim.png
Site Adresi: Villafavori.com

1

273Geçen sene, Mart'ın 14 'ünde
#488
1/2Site Konusu: Villa Favori


Tanıtım ve Açıklamalar: Kalkan Kiralık villa, Kaş Kiralık Villa denilince akla biz geliriz. 1000’den fazla kiralık villa sizler için rezervasyon bekliyor! Hayalinizdeki tatil için havuzlu ve korunaklı, muhafazakar kiralık villa seçenekleri. Villa Kiralamanın en kolay adresi...


Villa Favori şirketi, YK İnşaat ve Turizmin alt şirketidir. Şirket için önceliğimiz Antalya’da müşterilerimize Kiralık Villa hizmeti vermektir. Tüm villalarımız A+ kalitede olmakla birlikte birçok villamızda özel havuz bulunmaktadır. Yine tüm odalarımız dışarıdan görülmeye karşı korumalıdır.


Villalarımızda özel havuzun yanı sıra jakuzi de yer almaktadır. Balayı Villaları hizmetimiz şirketimiz tarafından en çok verilen hizmetlerin başında yer almaktadır. Yeni evlenen çiftlerin yanı sıra, evlendiklerinde çeşitli sebeplerden dolayı tatil yapamayan çiftlerimizde bu hizmetten yararlanmaktadır.

Kalkan, Antalya’nın batısında ve Kaş ilçesine bağlı turistik bir bölgedir. Likya Uygarlığı’nın kalıntılarının hala daha bulunduğu konumda da Kalkan Kiralık Villalar hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmet detayları için web sitemizde yer alan mail adresinin yanı sıra cep telefonundan da bizleri arayabilirsiniz.

Son Düzenleyen kalavun54; 1 yıl önce.

Parola sıfırla