assets/img/forum/web_tanitim.png
Portatif Havuz Yapımı Fiyatları - Yapı Havuz

1

20710 Ay önce, 08:36:00
#539
1/2

Site Adı: Anasayfa - Yapı Havuz-Prefabrik Havuz-Havuz Yapımı-Hazır Havuz

Açıldığı Tarih: 16-06-2009

Site Konusu: Yapı Havuz olarak Prefabrik havuz, Havuz yapımı, Hazır havuz, Portatif havuz, Havuz sistemleri, Havuz fiyatları, Şişme Havuz, Havuz bakımı hizmetleri veriyoruz

 

Portatif havuzlar da aynı prefabrik havuzlar gibi farklı bir havuz çeşididir. Maliyet olarak oldukça uygun olan portatif havuzların kurumları da oldukça kolaydır. Şişme ve Süs havuzları da portatif havuz kategorisine girmektedir. Portatif havuzlar tamamen müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda dizayn edilmektedir. Kurulumları da oldukça kolay olan bu havuz çeşitlerine özellikle son dönemde çok fazla talep bulunmaktadır.

 

Portatif havuzların fiyatları da oldukça değişkendir. Fiyat tamamen sizin istediğiniz boyuta göre değişebilmektedir. Bu havuzların en önemli bir diğer özelliği de inşaat ruhsatına izin gerektirmemesidir. Kolay bir şekilde monte edilebilen bu ürünleri yaptırmak için ruhsat çıkartmanıza gerek yoktur. Birden fazla evinizde varsa bu havuzları kolaylıkla söküp diğer evinize monte edebilirsiniz. Estetik açıdan da kullanıcıları memnun edebilen bu havuzlar, şirketimiz tarafından birçok müşterimizin evine kurulmuştur.

 

Çeşitli içerikleri sunduğumuz ürünlerimiz RIO barı, RIVA Kreta, Rılax Lago, Rılax, Azteck, Zodiac Orginal, KD Teck gibi birçok üründen meydana gelirken bütçeye uygun olması yanında alana da uygun içerikleri göz alıcıdır. Portatif çocuk havuzları ise en çok tercih edilen modellerimizin başında gelmektedir. Güvenliğin ön planda tutulduğu bu havuz modellerinde çocuklarınıza herhangi bir tehlike oluşturacak bir yapı kullanılmamaktadır.

 

Yapı Havuz şirketimizden portatif havuz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlarımızı tamamen sizin istediğiniz havuzun boyutuna göre vermekteyiz. Haliyle boyut arttıkça fiyatta artmaktadır.

 

https://www.yapihavuz.com.tr/portatif-havuz

 


Parola sıfırla