assets/img/forum/web_tanitim.png
Megapol Güvenlik Kamera Sistemleri - İzmir

1

252Geçen sene, Mart'ın 18 'inde
#493
1/2

Site Adresi: Megapolguvenlik.com


Site Konusu: Megapol Güvenlik Kamera Sistemleri - İzmir


Tanıtım ve Açıklamalar: İzmir'de güvenlik kamera sistemleri sektörünün öncü firması Megapol Güvenlik, kamera güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ile ev ve iş yerlerine kurumsal güvenlik çözümleri sunmaktadır.


Özellikle iş yeri sahipleri için [URL=https://www.megapolguvenlik.com]kamera güvenlik sistemleri[/URL] elzem bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kameralar görüş açılarının izin verdiği alanı 7 gün 24 saat boyunca kayıt altına alarak sistemin içerisinde yer alan harddiske kaydetmektedir. Birçok farklı kamera sistemi bulunmaktadır. AHD güvenlik kameralarının görüntü kaliteleri yüksek olduğu için herhangi bir hırsızlık durumunda kişiyi kolaylıkla tespit edebilmektedir. Wireless kameralar ise kablosuz güvenlik sistemleridir ve bu kameralara bağlantı sağlamak çok kolaydır. IP güvenlik kameraları ise yüksek görüntü kalitelerinin yanında kapsamı yüksek bir güvenlik kamerasıdır.


Megapolguvenlik.com olarak yıllardır bu alanda faaliyet vermekteyiz ve ekibimiz alanında profesyonel olan kişilerden oluşmaktadır. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda [URL=https://www.megapolguvenlik.com]kurumsal güvenlik çözümleri[/URL] hizmetimizde bulunmaktadır. Kamera kurulumunun yanı sıra teknik servis ve bakım hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra sesli anons sistemi, İnternet altyapı hizmeti ve ağ sistem kurulumu da yapmaktayız.


Alarm sistemleri iş yerlerinizin ve evlerinizin güvenliği için oluşturulmuş teknolojik ürünlerdir. [URL=https://www.megapolguvenlik.com]Alarm Sistemleri[/URL] tamamen kişilerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmektedir. Hırsız sistemleri ise tamamen hırsızlara karşı koruma sağlamak için özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Hırsız alarmları acil durumlarda 120 db gücünde ses çıkararak sesli ikaz vermektedir.


Parola sıfırla