assets/img/forum/web_tanitim.png
Lüfer Tekneler Grubu İle İstanbul Boğazda Organizasyonlar

1

2017 Ay önce, 18:23:02
#704
1/2

Lüfer Tekneler Grubu İle İstanbul Boğazda Organizasyonlarİstanbul’un en güzel yanlarından biri eşsiz Boğaz manzarasıdır. Dolayısıyla İstanbul’da yapılacak en güzel etkinliklerin başında İstanbul Boğaz turu gelmektedir. Boğaz turu deneyimini yaşayarak gününüzü güzelleştirebilir ve İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz. Son derece keyifli olan bu etkinlik ile oldukça hoş bir akşam geçirebilirsiniz.


Boğaz’ın Tadını Tekne Turu ile Çıkarın


Boğaz turu, İstanbul’da yapılabilecek en güzel etkinliktir. Harika bir deniz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Boğaz turunda üst düzey bir hizmet veren iyi bir firma arıyorsanız Lüfer bu konuda beklentilerinizi tam olarak karşılayacak bir performans sunmaktadır. Yılların tecrübesiyle Boğaz turlarının programı firma tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.


Lüfer Güvencesiyle Üst Kalitede Hizmet


Lüfer en iyi hizmeti sunabilmek adına profesyonel ve deneyimli bir ekip ile çalışmaktadır. Tecrübeli çalışan kadrosu ile Boğaz tekne turu sırasında üst düzey bir hizmet sunulmaktadır. Geniş ve konforlu tekneler ile son derece keyifli bir tur sizleri beklemektedir. Üstelik tüm bu hizmetler ve firma tarafından sunulan imkanlar en uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Fiyat bilgisi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Sunduğumuz hizmet ve organizasyonlar:


- boğazda teknede iftar

- kiralık tekneler istanbul

- tekne kiralama istanbul

- yat kiralama istanbul

- teknede düğün

- boğazda teknede organizasyon

- teknede mezuniyet fiyatları

- yemekli boğaz turu

- teknede doğum günü

- boğaz tekne organizasyonu

- teknede yılbaşı

- teknede kına gecesi

- teknede sünnet düğünü

- boğaz tekne turu

- istanbul boğaz turu


Müzikli ve yemekli İstanbul Boğaz turuna en hesaplı fiyatlar ile ulaşmak istiyorsanız Lüfer sizin için en doğru adrestir. Boğaz turunu en iyi haliyle deneyimlemek için firmaya ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Firma web adresi: https://www.lufer.com.tr/


Parola sıfırla