assets/img/forum/web_tanitim.png
Leonardit Organik Gübre, Hümik Asit ve Potasyum Humat | Ürgüb Tarım

1

1566 Ay önce, 21:56:55
#560
1/2


Şirket ismi : Ürgüb Tarım, Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.


Web Site İsmi : Urgubleonardit.com


Site Başlığı : Leonardit Organik Gübre, Hümik Asit ve Potasyum Humat | Ürgüb Tarım


İnternet sitesinin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2013


Tanıtım Mesajı : 2011 yılından bu yana sektöründe başarıyla faaliyet gösteren Ürgüb Tarım, Madencilik Ltd. Şti. leonardit ve zeolit gibi kıymetli madenler başta olmak üzere, çeşitli madenler ile ilgili gerek üretim, gerekse de pazarlama hizmeti sunmaktadır.


Leonardit denildiği zaman Türkiye'de akla gelen ilk yerlerden biri, Ürgüb Tarım ve Madencilik Şirketidir.


En kaliteli leonarditin en avantajlı fiyatlarla teminini sağlamak adına çalışan Ürgüb Tarım ve Madencilik, çiftçilerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.


Bazik ortam içerisinde % 95 oranına kadar çözülebilen leonardit, burada sizleri bekliyor olacak. Toprağın kalitesine asla zarar vermeden ve toprak içerisinde herhangi bir kalıntı bırakmadan leonarditin faydalarından istifade etmek adına, Ürgüb Tarım ile görüşebilirsiniz.


Hümik asit, humusun en aktif maddesi olarak nitelendirilebilir. Kimyasal gübre kullanımının hızla yaygınlaşiması nedeniyle, humus da aynı hızda tükenmeye yüz tutmuştur. Bu sorunu çözmek adına, humik asit uygulamalarına başvurulmaktadır. Hümik asit ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları ve hümik asiti anlatan bir video, urgubleonardit.com içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır.


Muazzam bir toprak ıslah edici olan Potasyum Humat, içerisinde bol miktarda hümik ve fulvuik asit barındırır. Potasyum Humat, toprağa ve bitkinin hayata tutunmasına vesiledir. Potasyum humat hakkında çok daha detaylı bilgiler, urgubleonardit.com adlı web adresi içerisinde kendine yer bulmuştur.


Adres : 1710 Sokak No: 3 Kat: 3 Daire: 304 Karşıyaka - İzmir

Telefon : 0232 700 1805

Mobil Telefon : 0532 722 8633


Parola sıfırla