assets/img/forum/web_tanitim.png
Lazer Markalama Avantajları

1

444Geçen sene, Ekim'in 19 'unda
#360
1/2

Lazer Markalama


Lazer markalama farklı türlerdeki metallerin, ahşapların, seramiklerin, endüstride tercih edilen farklı plastiklerin ve deri dış yapıya sahip ürünlerin üzerine istediğinizin yazılmasıdır. Ayar Lazer olarak sizlere her türlü lazer markalama ve lazer pantograf hizmetini sağlamaktayız. Kullandığımız lazer cihazları son teknoloji ürünler olduğu için herhangi bir pozisyonlama veya markalama sorunu yaşamazsınız. İstediğiniz ebattaki ürüne istediğiniz baskıyı yapabiliriz.

Günümüz şartlarında lazer işlemleri yüksek maliyetler karşılığında yapılabilmektedir. Biz Ayar Lazer olarak sizlere en uygun fiyatlara en kaliteli markalama işlemini sağlıyoruz. İsteğiniz doğrultusundaki siparişi alıyor ve alanında uzman ekibimiz dahlinde siparişi en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.


İstediğiniz boyut, içerik ve şekle uygun tüm lazer ile markalama işlerinize talibiz! Severek ve müşteri memnuniyetini düşünerek yaptığımız lazer işlerinde en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Özgün markanızı yüksek lazer teknolojisine sahip cihazlarımızla istediğiniz parçalara işleyerek, profesyonelliğinizi gözler önüne seriyoruz.


Lazer Markalama Avantajları


Lazer ile yapılan markalama işlemi diğer geleneksel olarak tabir ettiğimiz markalama metotlarına oranla birden fazla avantajı bulunmaktadır. Milimetre bazında işleme yaptığı için görüntü anlamında yüksek kalite ve kalıcı bir temizliğe sahip olur. Lazer ile yazılma esnasında yüzeye temas eden herhangi bir parça olmadığı için karakterlerde herhangi kayma olmaz. Lazer ile işlenen markalamanın herhangi bir silinme veya aşınma problemi olmaz. Tüm bu avantajları göz önünde bulundurduğunuzda lazer markalama yapmanın daha mantıklı olacağını anlayacaksınızdır.


Her türlü lazer markalama işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. En uygun fiyat ve en kaliteli markalama ile hizmetinizdeyiz.


Parola sıfırla