assets/img/forum/web_tanitim.png
Kutu Harf Tabela

1

4382 Sene önce
#265
1/2

Kutu harf tabela özelliklerinden bahsedecek olursak en büyük özellikleri tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır ve kutu harfli reklam tabelası yaptıran firmalar tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış demektir. Kabartma harf tabela, paslanmaz harf tabela, ışıklı harf tabela markanızı bir adım öne taşır marka değerinizi arttırır. Kutu harf tabela tabelaların üzerindeki kabartılı duran yazılara denir kutu harf tabelanın birden çok modelleri vardır ışıklı, ışıksız kutu harf, iç mekan ve dış mekan olarak da kendi içinde ayrılır bu ürün aynı zamanda 3 boyutlu harf olarak da geçer son yıllarda en çok tercih edilen ve en dikkat çekici bir harf yöntemidir.


Kutu harf tabela modelleri birbirinden güzel ve şık kutu harf tabela modelleri kutlu reklam kalitesiyle sizlerle. Kutu harf tabela örnekleri için galerimizi inceleyebilirsiniz. Her zevke ve talebe göre imalatını yaptığımız kutu harf çeşitleri aşağıdaki gibidir. Kutu Harf Tabela fiyatın belirlemek için yazıyı uygulayacağımız alan kullanılan ürün ışıklı olup olmaması tüm hepsi fiyata etkendir. Kutu harf tabela kullanım alanları kullanım alanı doğru malzeme doğru yerde kullanılırsa tüm firmalara hitap eden bir tabela modelidir İç mekanlarda, dış mekanlarda tüm her yerde her türlü hava şartlarında sorunsuz bir şekilde kullanılır. Kuaför kutu harfli tabela, cafe kutu harfli tabela, kafeterya kutu harfli tabela, restaurant kutu harfli tabela, tekstil kutu harfli tabela, mağaza kutu harfli tabela, güzellik merkezi kutu harfli tabela, eczane kutu harfli tabela, hastane kutu harfli tabela, okul kutu harfli tabela, restoran kutu harfli tabela, çatı kutu harfli tabela, Kabartma kutu harfli tabela vs gibi bir çok kullanım alanı vardır.


Kutu harf tabela avantajları firmanızı kurumsallık anlamında 1 adım öne taşır ve firmanız bilinir hale gelir. İstediğiniz ölçülerde ebatlarda istediğiniz yazı karakterinde uygulanır. Kutu Harf Tabelalar işletme ismini en iyi tanıtan çeşididir. Bu çalışmalar, açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler. Birçok çeşidi olan bu reklam mecraları kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir, özellikle alışveriş mekanları için çok idealdir. Özellikle ışıklı kutu harf tabela firmanızın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile markanın fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan tasarımlar şirketinizin reklamını yapar, Siz de kutu harf tabela ile işletmenizin güzelliğini en kalabalık ortamlarda bile artırabilirsiniz.


Parola sıfırla