assets/img/forum/web_tanitim.png
Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi?

1

4118 Ay önce, 11:21:09
#593
1/2

Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi?


Gerek gazetelerin, gerek çeşitli haber sitelerinin ve blogların köşe yazarları, tek bir uygulama altında toplandı! Bugün sizlere bir Google Play uygulaması tanıtacağım. Uygulama ile birlikte, ünlü köşe yazarlarının birbirinden değerli yazılarını keyifle okuyabileceksiniz.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gazete.koseyazari&gl=TR linkine tıkladığınız takdirde, uygulamayı tek tuşla indirme şansı bulabilirsiniz.


Uygulama, almış olduğu yüksek yıldız puanı ile, kullanıcılarının beğenisini göstermektedir. Köşe yazarlarını tek bir uygulama vasıtasıyla bulmak isteyenler, Gazete Köşe Yazarı uygulamasından mutlaka yararlanmalıdır.


Köşe Yazarları uygulaması ücretsizdir. Ve boyutu sadece 4,1 MB idir. On binlerce kişi tarafınca indirilen bu uygulamayı siz de mutlaka deneyiniz.


Uygulamanın en sevilen özelliği ise, favori yazarların seçilebilmesidir. Favori yazarlarını seçenler, bu yazarların yeni köşe yazıları çıktığı anda, yazılara kolayca ulaşabilecektir. Uygulamayı beğenirseniz, dostlarınıza önermeyi unutmayınız.


Uygulama adı: Köşe Yazarları

Yükleme sayısı: 10.000+

Boyutu: 4,1 MB

Platformu: Android

Uygulama Sayfası:Play.google.com/store/apps/details?id=com.gazete.koseyazari&gl=TR

Parola sıfırla