assets/img/forum/web_tanitim.png
İstanbul temizlik firmaları - istanbultemizlik.info

1

387Geçen sene, Temmuz'un 6 'sında
#268
1/2

Firma adı : Duru Profesyonel Temizlik


Web site adı : istanbultemizlik.info


Sitenin başlığı : İstanbul temizlik firmaları - istanbultemizlik.info


Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Temmuz 2020


Site ile ilgili açıklamalar : İstanbul içerisinde temizlik firması mı arıyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden istanbultemizlik.info isimli internet adresini ziyaret edin ve buradan aradığınız temizlik firmasına en hızlı şekilde ulaşma fırsatı yakalayın.


İstanbul temizlik firmaları sitesi olan istanbultemizlik.info ile birlikte, eviniz ya da iş yeriniz için profesyonel temizlik hizmetleri sunacak bir firmayı kolayca bulabileceksiniz.


İnşaat sonrasında lazım olacak temizliği, sıradan bir gündelikçi kolay kolay yapamayabilir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti oldukça meşakkatli bir hizmettir. Bu işi profesyonel ellere teslim etmek adına, istanbultemizlik.info platformuna giriş yapmanızı tavsiye ederiz.


Gerek ev temizliği, gerek iş yeri temizliği, gerek inşaat sonrası temizlik hizmetleri, gerekse de dış cephe temizliği hizmetlerini buradan temin etmeniz mümkün olabilir. Binaların dış cephelerini temizleyecek firmayı buradan en hızlı şekilde bulma şansınız mevcuttur.


İstanbul içerisinde temizlik hizmetleri sunan deneyimli bir firmaya ihtiyacı olanlar, artık hangi siteden yararlanması gerektiğini biliyor. istanbultemizlik.info adresini beğenirseniz, dostlarınızla da mutlaka paylaşınız.


Adres: Şirinevler Mahallesi Acıbadem Sokak Gayem Sitesi B Blok No:5 D:21 Bahçelievler - ISTANBUL


Telefon: 0545 598 41 79


Parola sıfırla