assets/img/forum/web_tanitim.png
İstanbul Diş Hastaneleri

1

279Geçen sene, Şubat'ın 23 'ünde
#448
1/2


Estetik bir gülüşe sahip olabilmek için, dişlerin olabildiğince beyaz ve düzgün olması önemli detaylardır. Ayrıca, dişlerin düzgün olması insanların daha özgüvenli bir şekilde konuşmasını sağlamaktadır. Dış görünüşün en önemli etkenlerinden olan diş sağlığına dikkat edilmeli ve dişlerin bakımı ihmal edilmemelidir. Diş için güvenilir ve tecrübeli doktorların tedavi etmesi de önemli bir detaydır. Öyle ki, bazı diş sorunları büyük sorunlar haline gelebilmektedir. [b][url=http://www.gucludis.com/]İstanbul diş hastaneleri[/url][/b], tecrübeli hekimlerle hastalara güvenilir hizmet vermektedir.


İmplant Uygulama Hizmeti


 Herhangi bir diş eksikliğinde ya da olabilecek tedavilerin işe yaramaması sonucu oluşan diş kayıplarında, implant bir çözüm olarak sunulmaktadır. Çene kemiğinin içine yerleştirilen vidaya bağlı bir diş protezi bulunmaktadır. Bu protez, kullanılacağı yere uygun olmakla beraber şekil olarak da olması gerektiği gibi olmaktadır.


 Bazı diş uygulamalarında kayıp olan dişin yan taraflarındaki dişler de tedaviye dahil edilirken, implant uygulamasında böyle bir şeye gerek yoktur. Bulunan hiçbir dişe zarar verilmeden ve de dokunulmadan bu işlem gerçekleştirilir. [b][url=http://www.gucludis.com/agiz-dis-ve-cene-cerrahisi-implant/]İmplant İstanbul[/url][/b] bu nedenden ötürü çokça tercih edilen ve dolayısıyla tavsiye edilen bir yöntem olmaktadır.


Diş Beyazlatma Hizmeti


 Dişler sigara ve kahve gibi etkenlere çok maruz kaldıklarında ve bununla birlikte yeterli şekilde bakımları yapılmadıklarında sararmaya başlayabilmektedir. Bazı insanlarda ise bu sorun genetik bir problem olabilmektedir. Diş beyazlatma hizmeti, genellikle bu nedenden ötürü yapılmaktadır. Gerektiği şekilde, diş minesinin içini ya da dışını bazı işlemlerle beyazlatarak yapılan bir işlemdir.


 [b][url=http://www.gucludis.com/dis-beyazlatma/]Diş beyazlatma Kadıköy[/url][/b], birçok kişinin karşılaşabileceği genel bir sorun olduğu için en çok verilen hizmetlerden olmaktadır. Ayrıca, sağlıklı bir dişe sahip olabilmek ve beğenilen bir estetik görünüşe sahip olabilmek için dişlerin beyaz olması bir ihtiyaçtır. Diş beyazlatma Kadıköy işlemleri, implant Kadıköy işlemlerinde olduğu gibi güvenilir bir şekilde verilen hizmetlerdendir.


İstanbul’daki Diş Tedavi Hizmetleri


 İstanbul diş hastanesi tarafından, son derece kaliteli hizmetler verilmektedir. Kanal tedavisi, diş çekme hizmeti ve dolgu işlemi gibi birçok hizmet tecrübeli diş hekimleri tarafından titizlikle verilmektedir. İstanbul diş tedavi denildiğinde ilk akla gelen bir yer olmakla beraber, hasta mahremiyetine ve memnuniyetine dikkat edilmektedir. Hasta memnuniyetinin görüldüğü diş tedavi hizmetleri hastalar tarafından da önerilmektedir.ADRES Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:94-96/C

Kadıköy/İSTANBUL 


EMAIL info@gucludis.com 


TELEFON 0 216 545 44 34

0 555 147 19 03 


Diş sağlığınız ve diş tedavileriniz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


http://www.gucludis.com
Parola sıfırla