assets/img/forum/web_tanitim.png
İnstagram Takipçi Satın Al

1

438Geçen sene, Nisan'ın 9 'unda
#538
1/2

Site Adı: MedyaKutum – İnstagram Takipçi Satın Al

Açıldığı Tarih: 03-08-2021

Site Konusu: MedyaKutum sayesinde en ucuz instagram takipçi satın alabilirsiniz. Gerçek türk instagram takipçilerine sahip olabilir ve sayfanızı geliştirebilirsiniz.


MedyaKutum, sosyal medya platformları olan Instagram, Twitter, TikTok, Twitch ve Youtube ile ilgili profesyonel hizmet veren bir platformdur. Web sitemiz üzerinden takipçi satın al bağlantısını tıklayarak Instagram, Youtube ve Twitter hesaplarınız için takipçi satın alabilirsiniz. Takipçi satın aldığınızda hesabınızın daha profesyonel bir boyuta ulaşacaktır.


Instagram platformuna yoğunlaşan MedyaKutum, Youtube platformu için özel olarak hizmetlerde geliştirmiştir. Youtube’dan para kazanmak için 1000 aboneye ve 4000 saat izlenmeye sahip olmanız gerekmektedir. Eğer beklemek istemiyorsanız, web sitemizden abone ve izlenme satın alabilir ve Youtube sayfanızın para kazanma özelliğini aktifleştirebilirsiniz. Yine Instagram, Twitter, Youtube ve TikTok platformlarına özel olarak geliştirdiğimiz beğeni satın al bağlantısını takip ederek de beğenilerinizi arttırabilir ve daha profesyonel bir hesaba sahip olabilirsiniz.Parola sıfırla