assets/img/forum/web_tanitim.png
İkinci El Forklift

1

300Geçen sene, Nisan'ın 7 'sinde
#534
1/2

Site Adı: Forklift Kiralama Fiyatları Elektrikli İkinci El

Site Konusu: Uzman forklift kiralama fiyatları ile kiralık satılık ikinci 2 el elektrikli akülü TCM forklift satış, servis, yedek parça hizmeti verir.


Büyük ölçekli işletmelerin vazgeçilmez tercihlerinden olan forklift makineleri, insan iş gücünü büyük ölçüde azaltmaktadır. Geçmiş yıllarda, tonajlı malzemeler taşınırken insan gücüne ihtiyaç duyulmaktaydı. 5 tonluk bir malzemenin bir yerden bir yere taşınması için birçok personele ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer yandan, forkliftler bu sorunu çözmek için üretilmiş makinelerdir. Tonajlı yükü bir yerden bir yere taşımak için dizayn edilen forkliftlerde asansörlü kaldıraç mekanizması kullanılmaktadır. Bu mekanizma sayesinde de forklift bir malzemeyi bir yerden bir yere sadece bir operatör tarafından kullanılarak taşıyabilmektedir.


Uzman Forklift, 2004 yılında Uzman Forklift İstif Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti ismi ile İstanbul Tuzla Deri OSB’deki yerinde faaliyete geçen köklü bir firmadır. Şirketimiz forklift yedek parça, tamirat, ikinci el forklift satışı ve forklift kiralama gibi hizmetler vermektedir. Forklift satışı kadar forklift kiralama hizmetimizde birçok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.


Distribütörlüğü ENKA Holding tarafından yapılan; TCM, TAİLİFT, CTPOWER VE XILIN marka forkliftlerin bayiliğini yürüten firmamız, forklift tamiri ve servisi konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla ülkemizin birçok noktasında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu şirketimizde forkliftlerin ağır ve hafif bakımları da gerçekleştirilmektedir.

İşletme sahibi iseniz, forklift satın almayı düşünüyorsanız, ikinci el forklift sayfamızda listelenen forkliftleri tercih edebilirsiniz. Dizel, elektrikli ve LPG’li olmak üzere 3 farklı yakıt türüne sahip forkliftlerin ikinci el satışlarını yapmaktayız. İkinci el ürünlerinde tüm bakımları yapılarak müşterilerimize satışı gerçekleştirilmektedir.


Sosyal Medya Hesaplarımız

https://tr.pinterest.com/uzmanforklift/

https://twitter.com/UzmanForklift

https://www.instagram.com/uzmanforklift

https://www.facebook.com/uzmanforkliftci/Parola sıfırla