assets/img/forum/web_tanitim.png
Hızlı İnternetin Adresi

1

3692 Sene önce
#353
1/2

Hızlı İnternetin Adresi


Fiber internet ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başladı. Yüksek hızlı internet keyfini kaçırmak istemeyenler kablonet.net adresi üzerinden avantajlı fırsatları okuyabilirler. Optik kablolar aracılığı ile iletim sağlayan fiber net diğer çözümlere göre daha hızlı hizmet veriyor. 1000 Mbps'ye kadar çıkan internet sayesinde ev ve iş yerlerinde hızlı internet sahibi olunuyor.


Fibernet Hizmetleri

Fiber altyapısının gelişmesiyle birlikte kullanımı da artış getiriyor. Kısa zamanda daha fazla iş yapmak, bilgi araştırmak ve internette hızlı vakit geçirmek isteyen kişiler için Fibernet mükemmel bir veri aktarım hızı sunuyor. Fibere uygun fiyatlarla sahip olmak artık çok kolay! Dört dörtlük kampanya, yok yok kampanyası, 3 ay bizden kampanyası gibi daha pek çok kampanyayı müşterilerine sunan firma sayesinde uygun fiyatlarla hızlı internet anında kullanıcılarla buluşuyor.


Türksat Kablonet Hizmetleri

Fiber internet altyapısının olmadığı yerlerde Türksat Kablonet ya da diğer adıyla Uydunet internet hizmeti de sunuluyor. Uydunet'in geliştirilerek yeni adı Türksat Kablonet olmuştur. Kablo üzerinden internet sağlayan bu hizmette internet kablolu televizyona takılan bir modemle sağlanıyor. Fiber alt yapısının olmadığı yerlerde kullanılan Türksat Kablonet için de firmanın güzel tarifeleri bulunuyor.


Kullandığın kadar öde tarifesiyle ihtiyaç kadar internete sahip olurken kotalı tarifelerle belirlenen limitlerin aşılmaması sağlanıyor. Sınırlı, sınırsız ve onlarca tarife ile kullanım miktarı müşterinin isteğine göre gerçekleştiriliyor. Bu sayede herkesin kullanabileceği her keseye uygun fiyatlar sunuluyor.


Parola sıfırla