assets/img/forum/web_tanitim.png
Havuz Filitreleri ve Pompaları - Yapı Havuz

1

249Geçen sene, Nisan'ın 10 'unda
#544
1/2

Site Adı: Anasayfa - Yapı Havuz-Prefabrik Havuz-Havuz Yapımı-Hazır Havuz

Açıldığı Tarih: 16-06-2009

Site Konusu: Yapı Havuz olarak Prefabrik havuz, Havuz yapımı, Hazır havuz, Portatif havuz, Havuz sistemleri, Havuz fiyatları, Şişme Havuz, Havuz bakımı hizmetleri veriyoruz


Havuz Filitreleri ve Pompaları, havuzları tamamlayan ürünlerdir. Filitreler ve pompalar olmadan havuza girmek imkansız olduğu gibi bu ürünler havuzun temizliği ve sağlığı açından oldukça önemlidir. Yine havuzlarınızda kaliteli filtreler kullanmalısınız aksi takdirde havuzunuz çok iyi olsa da pislikler sürekli olarak birikecek ve bu da kötü bir görüntü oluşturacaktır. Portatif ve prefabrik havuz konusunda yıllardır hizmet veren şirketimiz Yapı Havuz, filitre ve pompa konusunda da en kaliteli ürünleri sizlere sağlamaktadır.


Havuz temizliği konusunda en iyi ürünleri kullanan şirketimiz kullandığı havuz filtrelerinde TSE 11899, UHE-1, UHE-2 ve DIN 19643 standartlara uygun ürünler kullanmaktadır. Bu konuda en iyi şirketlerin başında gelen Zodiac Group güvencesi ile sağlıklı bir havuz ortamı sunmaya gayret gösteren şirketimiz TSE 11899, UHE-1, UHE-2 ve DIN 19643’ standartlarına göre projelendirilen filtrasyon ürünleri kullanmaktadır.


Zodiac havuz filtrasyonları, havuzların sağlığını ve temizliğini maksimum düzeyde tutmaya yarayan ürünlerdir. Havuzlarda orijinal ve TSE damgalı ürünler kullanmak önemlidir aksi takdirde çok para harcayarak yaptırdığınız havuzunuzda sürekli olarak kir birikecek ve havuzu aktif olarak kullanamayacaksınız. Yapı Havuz olarak yılların da verdiği tecrübe ile Havuz Filitreleri ve Pompaları konusunda hiçbir masraftan kaçınmayarak en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.


https://www.yapihavuz.com.tr/havuz-filtreleri/ 


Parola sıfırla