assets/img/forum/web_tanitim.png
Hasta Yatağı Fiyatlarında Uygun Firma

2

5792 Sene önce
#170
1/2


[b][url=https://www.hurriyetmedikal.com/]hasta yatağı[/url][/b] seçiminde çok fonksiyonlu ve rahat bir kullanışa sahip olması önem arz etmektedir. Bunlar ile birlikte; kolayca kurabileceğiniz, her yaş grubuna ve hastalık tipine uygun model seçimi önemlidir. Hastanın uzun süreler, yatakta kalacağı durumlar için seçilecek yatak tipi, mutlaka anti bakteriyel olmalıdır. Farklı pozisyonlara ayarlanabilen hasta yatakları da bakıcılar ve yatan hasta için, büyük kolaylık sunacaktır. Dayanıklı malzemeden üretilmiş, paslanmayan madde içeren yatak malzemelerinin de önemi büyüktür. Elektrik kesintilerine karşı, pille çalışabilen türde yatak seçimi de önem taşır.


Hasta Yataklarında Dikkat Edilmesi Gerekenler


[b][url=https://www.hurriyetmedikal.com/]Hastayatağı fiyatları[/url][/b] Hasta yatağı seçiminde, güvenilir hizmet veren firmaların tercih edilmesi gerekir. Kurulumunu yapan, herhangi bir arıza halinde teknik hizmet sunacak firmaların önemi büyüktür. Farklı hastalık gruplarının, istirahat ve iyileşme süreci farklı olacaktır. İhtiyaç duyulan bazı teçhizatlar öne çıkacaktır. Uzun süreli yatışlar için, elbette seçilecek olan hasta yatağı havalı yatak türünde olmalıdır.


Özellikle, yaşlılar için bu yatak seçiminin tercihi, önem taşır. Vücutta yaraların açılma ihtimali oldukça fazladır. Yaşa bağlı olarak derideki incelmeler, uzun süreli yatışlarda, yara açılmalarına sebep olabilir. İçlerinden borular geçen ve bu şekilde hava kanalları olan yataklar, kan akışını hızlandıracaktır. Bu da ciltte yaraların açılmasını engelleyecektir.


Bazı hastalık gruplarında, serum askılığının olması önem taşır. Yatış durumlarında, yatağa monte edilmiş serum askılığının önemi büyüktür. Yataktan kalkamayan hastalar için de yatağa monte edilmiş lazımlığa gereksinim duyulacaktır.


Tüm bu ihtiyaçlara firma olarak, cevap verecek nitelikte yataklarımız mevcuttur. İki, üç ve dört motorlu kumanda ile çalışan yataklarımız tercih sebebidir. Otomatik çalışma özelliği, büyük rahatlık sunacaktır. Hasta yataklarında kişiye özel, uygun çözümler sunulur. Kısa süreli yatışlar için, hasta yatağı kiralamaseçimine yönelmek, doğru bir yaklaşım olacaktır.


[b][url=https://www.hurriyetmedikal.com/]https://www.hurriyetmedikal.com[/url][/b]

2 Sene önce
1/2

Yatakli hastalar icin uygun bilgi icin saol
Parola sıfırla