assets/img/forum/web_tanitim.png
Farmisol Alkolsüz Dezenfektan

1

249Geçen sene, Şubat'ın 15 'inde
#429
1/2[img]https://i.hizliresim.com/qNzTff.jpg[/img]


Farmisol Alkolsüz Dezenfektan ve [b][url=https://www.farmisol.com.tr/sayfa/farmisol]antiseptik[/url][/b] ile internette dolaşırken tanıştım.


Korona dahil tüm Virüslere karşı çok etkili. Su kadar güvenli bir ürün. Denemenizde fayda var. Direk yüzünüze hatta ağzınızın içine bile sıkılabiliyorsunuz. Virüs bulaşsa bile ağız, göz ve burun çevresinde virüsler sizi hasta etmeden Farmisol yok ediyor.


Dünyanın bilinen en güçlü ve en güvenilir dezenfektanıymış. Alkolsüz, kimsaysal içermeyen insan vücudunda üretilen zararlı mikropları yok etmeye yarayan bir [b][url=https://www.farmisol.com.tr/sayfa/farmisol]dezenfektan[/url][/b]. Sağlık bakanlığı ve uluslararası sertifikası var. Bu yüzden insanlara bilinen bir yan etkisi yok. Kullanıldıktan sonra 1-2 saniye içinde etki gerçekleşiyor. Ayrıca yara bakımında ve derinin dezenfeksiyonu için kullanılıyormuş. Son olarak Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı en etkili dezenfektan. Her yaş grubunda ve tüm vücutta güvenle uygulanabiliyor.


[img]https://i.hizliresim.com/pKd6Sv.jpg[/img]Ben çok memnun kaldım alışveriş linkini buraya bırakıyorum hazır kampanya varken kaçırmayın derim.


[b][url=www.farmisol.com.tr/sayfa/farmisol]www.farmisol.com.tr/sayfa/farmisol[/url][/b]


Parola sıfırla