assets/img/forum/web_tanitim.png
Farmasi Katalog

1

327Geçen sene, Nisan'ın 4 'ünde
#529
1/2

Site Adı: Farmasi Üyelik-Farmasi Üye OL-Farmasi Katalog-Zeynep Bozkurt

Açıldığı Tarih: 28-02-2021


Sitemiz Hakkında: Farmasi Üyelik ve Farmasi Üye Ol ile Farmasi platformunun bir parçası olabileceğiniz gibi Farmasi’nin fırsatlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz. Türkiye’nin ünlü doktorlarından olan Dr. Cevat Tuna tarafından kurulan Farmasi şirketi, kurulduğu ilk yıllarda ağrı kesici ve öksürük şurubu satışı yapmaktaydı.

Yıllar geçtikçe büyüyen bir ilaç şirketi haline gelen Farmasi şirketinin birçok farklı kategoride ürünleri bulunmaktadır. %100 yerli sermaye ile kurulan Farmasi şirketinin ürettiği tüm ürünlerin helal sertifikası bulunmaktadır.


Ürettiği ürünlerin yanı sıra şirkete üye olan kullanıcılar ciddi kazançlar veren Farmasi şirketi, pazarlama yöntemi olarak üyelik sistemi kullanmaktadır. Sisteme üye olmak ücretsiz olduğu gibi Farmasi ürünlerini satın alan Frmasi üyeleri %40 indirimden yararlanmaktadır.

Üye olmak için 18 yaşından büyük olmak yeterlidir. Üyelik formuna site adresimiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi firmanın kendi sitesinden de ulaşabilirsiniz. Üyelik için adres, isim, soy isim, T.C. Kimlik numarasını doğru vermeniz yeterlidir. Sisteme ne kadar çok yeni üye sağlarsanız, üyelik hesabınız da o kadar büyümektedir. Sisteme emekli ve sigortalı çalışanlar da üye olabilmektedir.


Sistem üzerinden 60 gün boyunca sipariş vermediğinizde de üyeliğiniz silinmektedir. Yani sistem sizden para talep etmediği gibi üyelik silmenize de olanak sağlamaktadır. Farmasi Zümrüt Direktör Zeynep Bozkurt olarak sponsorunuz olabiliriz. Sponsor üyemiz olduğunda sistemin tüm detaylarından yine ücretsiz olarak fayda sağlayabilirsiniz.


Sipariş sayınız ve üye sayınız arttıkça da kazandığınız komisyon oranı artmaktadır. Sisteme üye olup 200 TL’lik sipariş verdiğinizde 1 adet Dr. C. Tuna El Dezenfektanı, 1 adet Dr. C. Tuna El Kremi ve 1 Adet Optimal Style Maskara hediye olarak sepetinize eklenmektedir.


Site Adresimiz: https://girisimcizeynepbozkurt.com/farmasi-uyelik/

Sosyal Medya Hesaplarımız:

https://tr.pinterest.com/farmasiuyelikkatalog/

https://twitter.com/Farmasiuyesiol

https://www.instagram.com/Zeynepbozkurt.farmasi/

https://www.facebook.com/farmasizeynepbozkurt


Son Düzenleyen kalavun54; 1 yıl önce.

Parola sıfırla