assets/img/forum/web_tanitim.png
Endüstriyel lastik

1

874 Hafta önce Pazartesi günü, 22:31:09
#751
1/2

Endüstriyel lastik


Nubes Otomotiv, hem forklift lastiği temini hem de forklift lastiği servisi konusunda 2002 yılından beri hizmet veren bir firmadır. Kendi ürettiği Nutorque, Nubeco, Nubes markalarının yanı sıra Michelin ve Continental markalarını Türkiye’de temsil eder. Küresel bir lastik tedarik firması olma yolunda her geçen gün dev adımlarla ilerleyen Nubes, özellikle B2B portalı ile müşterilerine birçok avantaj sağlar.


Tüm Ürünlere ve Siparişlerinize Kolayca Erişebilirsiniz

Marka, kategori, ebat ve desen bazında yüzlerce endüstriyel lastiği inceleyebilir, ürün özellikleri ve detaylı açıklamalar sayesinde en uygun lastiği seçebilirsiniz. Ürün fiyatlarını döviz ve Türk Lirası bazında izleyebilir, özellikleri ve fiyatları kolayca karşılaştırabilirsiniz.


Tüm Hesap Hareketlerinizi İnceleyebilirsiniz

Tarih ve belge numarası bazında şirketinizin tüm hesap hareketlerini detaylı bir biçimde görebilir, herhangi bir hesap hareketine tıkladığınızda siparişinizi fatura bazında miktar, iskonto detaylarıyla inceleyebilirsiniz.


Risk Limitinizi ve Borç Bilgilerinizi Takip Edebilirsiniz

Sisteme kaydolduğunuzda tarafınıza bir risk limiti tanımlanır. Böylece limitiniz dahilinde firmanız adına tanımlanmış tüm sipariş avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca borç bilgilerinizi de vade bazında detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.


Teklif Oluşturabilir, Anında Siparişe Dönüştürebilirsiniz

Müşterilerinize teklifler oluşturabilir, geriye dönük bu teklifleri takip edebilir hatta anında siparişe dönüştürebilirsiniz. Hesabınızın tüm cari hareketlerini açıklamaları ile takip edebilirsiniz.


Ödeme Seçeneklerini Kendiniz Oluşturabilirsiniz

Vadeli ödeme ve çoklu kredi kartı ödeme avantajları ile ödeme planınızı kendiniz oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Vadeye göre değişen farklı fiyat seçeneklerini değerlendirerek alışverişinizi çok daha avantajlı hale getirebilirsiniz.


Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz

Nubes Otomotiv’in sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve e-ticaret alanındaki profesyonelliği sayesinde işinizi güvenle yapabilirsiniz. Nubes Otomotiv, b2b.nubesauto.com üyelerinin alışveriş deneyimini daha güvenli hale getirmek için tüm gerekli önlemleri almaktadır. Söz gelimi, kredi kartı ödemelerinizdeki kart bilgileriniz 3D Secure güvenlik sistemi ile korunur, gönderilen tüm bilgiler SSL teknolojisi ile şifrelenir.


Garanti Kapsamındaki Ürünlerimizi Gönül Rahatlığıyla Satın Alabilirsiniz

Şirketimiz tarafından satışı yapılan lastik çeşitleri markaları Continental, Michelin, Nutorque, Nubes, Nubeco, Raybar marka dış ve iç lastikler, üretim, malzeme ve işçilik hatalarına karşı garanti kapsamındadır.


www.nubesauto.com


Parola sıfırla