assets/img/forum/web_tanitim.png
Diyetisyen Kudret BADEM - Şanlıurfa'nın Diyetisyeni

1

333Geçen sene, Mart'ın 16 'sında
#491
1/2

Site Adresi: Kudretbadem.com


Site Konusu: Diyetisyen Kudret BADEM - Şanlıurfa'nın Diyetisyeni


Tanıtım ve Açıklamalar: Şanlıurfa'nın başarılı diyetisyeni Kudret BADEM ile sağlıklı beslenmeye adım atın. Online beslenme paketleri ile sizde sağlıklı bir hayata merhaba deyin.

2014 yılında Şanlıurfa Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Haziran 2019'da Artvin Çoruh Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü 3.75 ortalama ile bitirerek birinci olan Kudret Badem Urfanın en iyi diyetisyeni konumundadır. Eylül 2018 ile Ocak 2019 tarihleri arasında "Ruhsal Hastalıklarda İlginç Beslenme Olgularının Belirlenmesi" konusunda tez de yapan Kudret Badem mezun olduktan sonra 1 yıl boyunca Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde çalışmıştır.


Şanlıurfa diyetisyen alanında hizmet veren Kudret Badem; Kilo Verme / Kilo Alma, Gebelik ve Emzirme Döneminde Beslenme, Bebek ve Çocuk Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi, Kronik Hastalıklarda Beslenme, Onkoloji Beslenmesi gibi alanlarda hizmet vermektedir. Sizde kilo verme veya alma noktasında problem yaşıyorsanız Urfanın en iyi diyetisyeni olan Kudret Badem’den diyet konusunda profesyonel hizmet alabilirsiniz.
Son Düzenleyen kalavun54; 1 yıl önce.

Parola sıfırla