assets/img/forum/web_tanitim.png
Dış Cephe Kaplamalar

1

5822 Sene önce
#267
1/2

Dış cephe kaplama sistemleri olarak bir çok duruma göre fiyat farklılıkları değişkenlik göstermektedir. Öncelikle birim fiyat olarak olarak fiyatlandırılması değişkenlik gösterebilmektedir. Alüminyum kompozit panel olarak her iki yüzeyde 0,5 mm olarak alüminyum kaplama levhaları şeklinde plastik bir şekilde yüksek mineral dolgulu ve çekirdek malzemeden oluşan iç ve dış mimarilerde estetik görünüm vermeye yarayan kaplama malzemeleri olarak ifade edilebilir.


Dış cephe kaplama sistemleri kompozit malzemeden yapılan ve su izolasyonu sağlayan binaların ısı düşüşlerini önlemeye yarar. Kompozit cephe kaplama metre kare fiyatları olarak kullanım sağlanan malzemenin kaliteli olup olmaması durumuna göre fiyat farklılıkları değişkenlik gösterebilmektedir. Kompozit olan panelde dikkatli olunması gereken etmenler vardır. Örnek olarak levhanın kalınlığı ya da alüminyum kısmının kalın olup olmaması ve boya kalitesi olarak ifade edilen durumlara dikkat etmek gerekmektedir.


Dış cephe kaplama metre kare fiyatları olarak yalıtım işlemleri bu duruma etkilemektedir.Yalıtım işlemi binalarda ve zeminlerde oldukça önemlidir. Cephe kaplama sistemleri yalıtımlı alüminyum doğramalarda öncelikle bütün fitiller EPDM malzemelerle üretilmiştir. Isı ve aynı zamanda ses olarak yüksek yalıtımları ile özellik sağlar ve kullanımı açısından kullanım ve temizlemesi oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra geniş bir renk seçeneğini sayıp ısı değişimlerinden etkilenmediği için ticaret merkezleri olarak ofis fabrika binaları ve konutlarda tercih edilebilir.

Dış cephe kaplama metre kare fiyatları olarak yalıtımsız alüminyum doğramalar da vardır ve bu duruma etkilemektedir. Yalıtımsız ürünlerde fitiller yine EPDM malzeme ile yapılmıştır. Geniş renk seçenekleri yalıtımsız ürünlerde de geçerlidir. Ofis içinde ve kapalı alanlarda tercih edilebilir ürünlerdir. Aynı şekilde kullanılması ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Geniş renk seçenekleriyle satışa sunulan ve tercih edilen ürünlerdir.


Parola sıfırla