assets/img/forum/web_tanitim.png
Dilek Görmez'in 'Aşk İçin Ölmeli' kitabı raflarda

1

1867 Ay önce, 19:25:53
#696
1/2

Dilek Görmez'in 'Aşk İçin Ölmeli' kitabı raflarda

Yazar Dilek Görmez’in bir kadın, iki erkek karakter etrafında kurgulanan ve zamansız, mekansız, imkânsız bir aşkı anlatan ilk romanı olan 'Aşk İçin Ölmeli' A7 Kitap tarafında kitapseverlerle buluşturuldu.

Bir kadını ne yıkabilir? kendi ayakları üstünde duran, kendi yağıyla kavrulan başarılı bir kadını sadece sevdikleri yıkabilir?

Aşkı ve dostları için canını verebilecek bir kadının samimi hikayesin okuyacaksınız Aşk için Ölmeli'de

Şiirlere, şarkılara ilham olan aşk insana neler yaptırır?

Bir tarafta sevdiği kadını kendinden korumak için çırpınan bir adam, Demir; diğer tarafta gözü sevdiğinden başkasının görmeyen kadın, Zehra; platonik bir aşkla hayata tutunan adam, sevdiği kadının hayatına birinin girmesiyle şefkatli dosttan bir düşmana dönüşür mü?

Aşkın insanı neye dönüştürdüğünü gözler önüne sererken yanı başınızda gerçekleşmiş, hayatın içinden insanların başına gelmişçesine solluksuz okunacak bir hikâye Aşk için Ölmeli

Aşkı bir savaş alanında yaşamış gibi yaralanıp sakatlananlara, hâlâ aşka inananlara ve şarkılarla kendinden geçenlere sesleniyor yazar,

''Ona inan, sarıl ve koru: Aşk sensin!''

[Resim: chiqcz5.jpg]

A7 Kitap’ın tarafından yayımlanan Dilek Görmez’in ilk romanı olan “Aşk İçin Ölmeli' özellikle kadınları aşk ve özgürlükler konusunda düşündürücü bir okumaya davet ediyor.

Aşk İçin Ölmeli, kendi ayakları üzerinde dimdik durmayı başarabilen bir kadın olan Zehra ve onun çevresinde var olan erkeklerin gizli dünyasını anlatıyor. Bir aşk romanı temasında olmakla birlikte, can dostu bir erkeğin gizli bir âşık olarak kadın özgürlüğünü kısıtlayan yaklaşımıyla, toplumdaki kadın ve erkek rollerine gönderme yapıyor. İnsan ilişkilerinin saf ve temiz gibi görünen yanının, ayın karanlık yüzü kadar kirli ve yalan dolu olabileceğini de gözler önüne seriyor.


Parola sıfırla