assets/img/forum/web_tanitim.png
Dikmen ikinci el Eşya Alanlar

1

4892 Sene önce
#293
1/2

Dikmen ikinci el Eşya Alanlar


Dikmen ikinci el eşya alanlar arasından en iyi teklifi sunan firmamız uzun yıllardır güvenilir ve dürüst hizmet anlayışı ile Ankaralıların ikinci el eşya pazarında ilk tercih ettikleri adres olmaktadır.


İkinci el eşyalarınızı değerinde satarak hem evinizde ya da deponuzda kendinize yer açabilir hem de bütçenize sağlam bir destek yapabilirsiniz.


İkinci el LCD LED TV ve klimalarınızı bize satın


İhtiyaç fazlası olan LCD LED TV ve klimalarınızı satmak için büyük uğraşlara girmenize artık hiç gerek yok. Bize ulaşarak bu eşyalarınızı değerinde ve zahmetsizce elden çıkarabilirsiniz.Dikmen ikinci el lcd led tv alanlar arasında en iyi teklifi sunan firmalar arasında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bize danışmadan ve bizden teklif almadan televizyonunuzu satmayın ve zarar etmeyin.


En çok tercih edilen bir diğer servisimiz ise Dikmen ikinci el klima alanlar hizmetimizdir. Ankaralılar klimalarını değerinde satmak istediklerinde uzun yıllardır firmamıza güvenmektedir.


Dikmen’de antika, halı ve gümüş alanlar kimlerdir?


Sadece ikinci el ürünleriniz için değil antika ve kıymetli eşyalarınızı satmak istediğinizde de hizmetinizdeyiz. Dikmen antika halı gümüş alanlar hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.


İkinci el eşyanız ne olursa olsun en hızlı ve en iyi tekliflerle satmanın yolu firmamızdan geçmektedir. Siz de haftanın her günü iletişim numaralarımızdan bize ulaşın ve Dikmen ikinci el eşya alanlar hizmetimizden faydalanın.


Ankarada 2.Elin Uzmanı Acarsoy Spot İletişim Bilgileri


Telefon: 0 312 310 37 38 – 0 532 622 24 15

Adres : İtfaiye Meydanı Kosova Sokak Aydınlar İş Hanı No: 9/36 Ulus Ankara


Web: https://www.ikincielesyaalanlarankara.com


Parola sıfırla