assets/img/forum/web_tanitim.png
DEDİKODU ‘suz kalmayın, Efsane Şarkı!!

1

26711 Ay önce, 12:12:37
#622
1/2


Pınar Minaz Türk Pop müziğini yeniden ayağa kaldırmayı hedeflediği Dedikodu isimli hareketli çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu !

Söz ve müziği, kısa zamanda adından söz ettirmeye başlayan ve aynı zamanda Pınar Minaz’ın eşi olan başarılı sanatçı Bremen’e ait şarkıda Kutal Gürkan, Caner Güneysu, Mehmet Özen, Timuçin Aksuer, Cem Büyükuzun, Tuncay Gökşin, Burak Serter gibi önemli müzisyenler yer almış olup, şarkının vokal kayıtları Babajim stüdyolarında gerçekleştirilmiştir.

Sanat dünyasında pek sık rastlanmayan bir biçimde karı koca birbirlerinin kliplerini çekmiş olup, Pınar Minaz’ın Dedikodu şarkısının klip yönetmenliği Bremen tarafından yapılmıştır. Ramsoy Ajans’ta sonsuz beyaz ekran önünde gerçekleştirilen çekimlerde görüntü yönetmenliğini usta yönetmen Ramazan Makaraç gerçekleştirmiştir. Klip çekimlerinde modacı Aşkın Solakoğlu’nun özenle seçtiği kombinlerini kullanan Pınar Minaz’ın renkli ve doğal makyajları ise makyaj sanatçısı Nihal Çakıcı tarafından itina yapılmıştır.

Çekimler sonrası video edit ve color işlemleri de yine Bremen tarafından uzun ve emek dolu bir çalışma ile gerçekleştirilmiş olup, fotoğraf edit işlemleri ise birçok ünlü isimle çalışan Fatih Kocatürk tarafından yapılmıştır.

Tüm bu çalışmaların odak noktasındaki çiçeği burnunda sanatçı Pınar Minaz ise verdiği bir demeçte “Çok çalıştık, çok emek verdik, eşim Bremen ile belki gece gündüz uyumadık, ama inanın halk bu şarkıyı çok sevecek.” diye konuştu. Geçtiğimiz günlerde bir radyo programında canlı yayın bağlantı konuğu olan Bremen ise “Pınar’ın şarkısı bu yaza damga vuracak, bence bu yazın hitlerinden birini yaptık, belki de yeni bir Demet Akalın doğuyor, kim bilir ?” diyerek iddialı açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Radyolarda yeni yeni çalmaya başlayan şarkı bu yaz adından çok söz ettirecek gibi duruyor.


https://www.youtube.com/watch?v=d8KMAALtb7I


Parola sıfırla