assets/img/forum/web_tanitim.png
Ankara İkinci El Eşya

1

3392 Sene önce
#352
1/2

Ankara İkinci El Eşya

 


Ankara ikinci el eşya alışverişini sağlayan işletmemiz Hakan Spot ismi ile biliniyor. Firmamız 2. el eşya almanın yanı sıra spot, 2. el beyaz eşya, mobilya, oda takımları ve antika ürünler ile de hizmet vermektedir.


Firma olarak, tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşarak elimizden geldiğince müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Yine çok değer verdiğimiz ve artık misyon edindiğimiz ögelerden biri, müşterilerimizin bize duyduğu güveni pekiştirmek ve sürekli çalışma olanağı yaratabilmek.


Böylece güven içerisinde alışverişimizi sürdürmemiz ve müşterilerimizi mutlu etmemiz mümkün oluyor. Hakkımızda bilgi edinerek 2. el eşyalarını bize vermeyi düşünen müşterilerimiz, nasıl ve hangi şartlarla çalıştığımızı oldukça merak ediyor.Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle herkesin kendi alanında uzman olduğu ekibimiz, müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek için var gücüyle çalışıyor. Firmamızın yakınlarında olup bizi ziyaret etmek isteyen müşterilerimiz için kapımız, Web sitesi yolu ile bilgi edinmek isteyen müşterilerimize de internet adresimiz hep açık!


Peki, Ankara ikinci el eşya alma süreçleri nasıl ilerliyor?


Öncelikle bize vermek istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını Web sitemizden göndererek ya da firmamıza getirip göstererek bir teklif alıyorsunuz. Biz bu teklifin değerini belirlerken oldukça titiz davranıyoruz ve eşyalarınızı hak ettiği fiyatta sizden alıyoruz. Anlaşmamız halinde aldığımız eşyaların ücretini nakit şeklinde ödüyoruz.İletişim Bilgilerimiz

 


Baştan beri belirttiğimiz üzere Ankarada ikinci el eşya alanlara eşya satmak için firmamızı tanımak isteyenler, işleyişimiz veya çalışma politikamız hakkında detaylıca bilgi edinmeye çalışan kişiler ve bizimle iş birliği içinde bulunmayı düşünen müşterilerimiz web sitemizi ya da direkt olarak mağazamızı ziyaret edebilirler.


Bunlara artı olarak web sitemiz yoluyla da tıpkı mağazamızda olduğu gibi dileyen müşterilerimize teklif veriyor ve aldığımız diğer 2. el eşyaları tüm şeffaflığımız ile sergiliyoruz. Siz de 0535 891 73 81 numaramızdan arayarak bize ulaşabilirsiniz.Hakan Spot İkinci El Eşyaİkinci El Eşyalarınız Spot Eşyalarınız Adresinizde ve Değerinden Alınır.Mobil: 0535 891 73 81Adres : Demetevler 3.Cd. 418 Sk. No:35/B Demetevler / ANKARA

Web: https://ankara-ikinciel-esya.net/bize-ulasin


Parola sıfırla