assets/img/forum/web_tanitim.png
Ankara Böcek İlaçlama için Doğru Tercih

1

297Geçen sene, Mart'ın 7 'sinde
#462
1/2Şirketimiz 1990 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük hizmet firmalarında üst düzey yöneticilik yapmış, profesyonel bir ekip tarafından 2008  yılında kurulmuştur.

Eğitimli ve tecrübeli doğaya ve çevreye duyarlı farklı ve yenilikçi üretken kadromuzla, sizlere Proje, Ürün Tedariği, Saha Eğitimleri, Teknik Eğitimler Şehirsel Alanda Entegre Haşere İlaçlama ve Kemirgen Kontrol [b][url=https://gezginilaclama.com.tr/ankara-hasere-ilaclama/]Ankara Böcek İlaçlama[/url][/b] Hizmetleri ,Dezenfeksiyon Hizmetleri Su Deposu Temizliği ve Dezenfeksiyon işlemi hizmetlerini işinin uzmanı personellerimiz ile vermekteyiz


İşinin uzmanı kadromuzla, sizlere hizmetleri vermekten mutluluk duymaktayız

Gezgin ilaçlama olarak Halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele kapsamında kemirgen, yürüyen ve uçan haşerelerin kontrolü konusunda dünya lideri üretici firmalarla çalışmaktadır. Marka değeri yüksek olan ithal markalı ilaçları kullanmaktayız.


Problemlere etkili, sistemli, teknik çözümler üreten GEZGİN İlaçlama , sektörde başarısını kanıtlamıştır. haşere mücadelesi konusundaki deneyimlerini ve birikimini tüm Türkiye'de başarıyla sürdürmektedir.


MİSYONUMUZ


En yüksek kalitede hizmet anlayışı ile beden akıl ve ruhuda katarak insan hayatını kolaylaştırıp değer katmak için varız. Ankara ve diğer tüm illerde böcek ilaçlama Meslek hayatını benimseyen haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalar ile karşınızdayız. Ankara da kurulmuş firmamızla Ankara böcek İlaçlama [b][url=https://gezginilaclama.com.tr/dezenfeksiyon-hizmetleri/]Haşere İlaçlama Dezenfeksiyon Hizmetleri[/url][/b] ile tüm illerde GEZGİN ilaçlama olarak çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, servis ve eğitim veren, şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir. Ankara [b][url=https://gezginilaclama.com.tr]Böcek İlaçlama[/url][/b] Firması olarak Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon konusunda lider İşletmeyiz[img]https://i.hizliresim.com/34fBcF.png[/img]VİZYONUMUZ


Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında, verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.


TEMELDEĞERLERİMİZ


Ankara ve diğer illerde Böcek İlaçlama Haşere İlaçlama iş ahlakı, iş felsefesi, iş yapma politikaları gibi konuları şirketin ana düşüncesi olarak ele almış ve belirli değerler sistemi yerleştirmiştir. Bu değerler sistemi, günün koşullarına göre çeşitlilik göstermekte ve ona göre geliştirilmektedir. Şirket kültürüne şirket sahibi ilk olarak şirkette çalışan tüm elemanlarımız tarafından benimsenmiş ve sahip çıkılmaktadır.

GEZGİN İLAÇLAMA HİZMETTE GÜVEN VE ÇÖZÜM SUNMAKTADIR.


KALİTE POLİTİKAMIZ / BELGELERİMİZ


TSE (HYB) Hizmet Yeterlilik 

ISO 9001-14001-45001 Belgeleri

Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi(Sağlık Bakanlığı Ruhsatı)

Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikaları

3. Sahis Sigortası


HİZMETİ ALANLARIMIZ


Kamu Kurumları

Belediyeler

Rezidanslar

Sağlık Kuruluşları

Site Bina ve Konutlar

Marketler

Kafeler

Fabrikalar

İşyerleri


Parola sıfırla