assets/img/forum/web_tanitim.png
2. El Eşya Alanlar Çankaya

1

3332 Sene önce
#351
1/2

2. El Eşya Alanlar Çankaya

Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini esas alan 2. El eşya alanlar Ayrancı Çankaya firmamız, doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden bir hizmet yürütmektedir. Bu noktada az kullandığınız ya da temiz kullandığınız tüm ürünlerin tarafımızca alınabilmesi mümkün olacaktır. 2. El eşyaların kurumsal hizmet yürüten firmalar tarafından alınması oldukça önemlidir. Aksi halde değerinin çok altında fiyatlara satılabileceği gibi, sürpriz nakliye masraflarının çıkması da söz konusu olabilmektedir. Ancak firmamızı tercih eden tüm müşterilerin böyle sorunlarla karşılaması söz konusu olamayacaktır.

2. El Eşya Alanlar Çankaya Hizmet İçeriğimiz

  • El eşya alanlar Çankaya firmamız marka ya da model ürün ayrımı yapmamaktadır. Ürünlerin çalışabilir olması ve temiz kullanılması daima önceliğimiz olacaktır. Elinizde bulunan tüm mobilya, koltuk takımları, mutfak ürünleri, elektrikli ev eşyaları ve beyaz eşyaların tamamının alınabilmesi mümkündür. Eşya alımı konusunda kilit firma rolü oynayan firmamız, hiçbir üründe değerinin altında fiyat vermeyecektir. Bu noktada müşteri memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir.


2. El Eşya Alanlar Çankaya Anında Ulaşım Hizmeti

Ayrancı 2. El eşya alanlar Çankaya firmamıza web sitemizden ulaşarak Whatsapp iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. 0535 671 55 23 Numaramıza satmak istediğiniz eşyanızı iletmeniz halinde en kısa sürede fiyat bilgisi verilecektir. Ürününüzü satmak istediğinizde en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelen firmamız inceleme sonrasında ürün bedelini kapıda nakit olarak ödeyebilecektir. Eşyanız ücretsiz nakliye hizmetimiz ile evinizden alınacağı için, sürpriz ödemelerle karşılaşma olasılığınızda bulunmayacaktır.

Elvan Ticaret Ankara ve tüm ilçelerinden ikinci el eşyalarınızı, Elektronik Eşyalarınızı, spot eşyalarınızı, antika eşyalarınızı, halı kilim yolluklarınızı, ev ofis mobilyalarınızı satın almakta. Bizimle görüşmeden eşyalarınızı satmayınız.

Telefon: 0535 671 55 23

Whatsapp: 0535 671 55 23

Web: www.ankaraikincielesya-alanlar.com


Parola sıfırla